ALŽBETA - ubytovanie v súkromí - Šulekovo

Adresa:Osloboditeľov 810, 92003 Hlohovec - Šulekovo

Telefón:+421 905 363 817

E-mail:elizabeth.az79@gmail.com

Web:www.hlohovecubytovanie.sk

Foto

... POPIS ...

Ponúkame komfortné ubytovanie za prijateľné ceny v príjemnom prostredí v zrekonštruovaných priestoroch zariadených vo vidieckom štýle.

Ak hľadáte ideálne ubytovanie vhodné pre ucelené skupiny pracujúcich, manažérov firiem, pracovníkov vo výrobnom, alebo inom sektore zo Slovenska i zahraničia, ale aj pre obchodných cestujúcich z rôznych kútov Slovenska , turistov, rybárov, rodákov a príbuzných Šulekovčanov, kde sa budú cítiť ako doma, naše ubytovanie je pre Vás tá správna voľba. Kapacita ubytovne je len 10 osôb, takže svoj voľný čas po práci, či iných aktivitách môžete tráviť v kľudnom a útulnom prostredí.

... POLOHA ...

„ALŽBETA - ubytovanie v súkromí“ je situované v v rodinnom dome v obci Šulekovo, ktorá je vzdialená len 1 km od priemyselnej zóny s firmami PLASTIC OMNIUM, FAURECIA, COAVIS, CCS AKATECH, VETTER SLOVAKIA a cca 4 km od ďalších známych firiem ako napr. BEKAERT, SANECA PHARMACEUTICALS, DRUMET Obec Šulekovo leží len 22 km južne od Piešťan, 20 km východne od Trnavy, 20 km severne od Serede a 25 km západne od Nitry.

Od nás máte na skok DIAĽNICU D1 - 2 km, ŽELEZNIČNÚ STANICU LEOPOLDOV - 2 km, TESCO - 2 km, 2 x REŠTAURÁCIU s možnosťou stravovania - 300 m, 3 x POTRAVINY - 300 m, KAUFLAND a LIDL - 3 km

... IZBY A OSTATNÉ SPOLOČNÉ PRIESTORY ...

Interiér ubytovacích priestorov je zariadený a vybavený tak, aby poskytoval našim hosťom pohodlie nevyhnutné na strávenie príjemných chvíľ počas pracovného, alebo dovolenkového pobytu u nás. K dispozícii máte 3 izby - 1 x dvojlôžkovú, 2 x štvorlôžkovú.

Všetky izby majú k dispozícii TV , WiFi pripojenie na internet je v celom objekte. Väčšia štvorlôžková izba má k dispozícii ďalšiu chladničku a jedálenský kútik so stolom a 2 stoličkami. Kuchyňa je vybavená jedálenským stolom s lavicou a stoličkami, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kanvicou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rádiom a všetkým kuchynským vybavením potrebným na prípravu vlastnej stravy, alebo občerstvenia. K dispozícii máte veľkú novo zrekonštruovanú kúpelku, v ktorej sa nachádza 2x WC, 2 x sprchový kút, 2 x umývalo, automatická práčka a žehlička. Ideálnym miestom na trávenie spoločných chvíľ je záhradný altánok a hojdačka. K dispozícii máte takisto záhradný krb, s možnosťou prípravy grilovaných špecialít. Ubytovacie priestory sú novo zrekonštruované a disponujú vlastným vchodom. Priamo pred ubytovacím zariadením je priestor pre zaparkovanie 4 vozidiel.

Počet lôžok je možné upraviť podľa potrieb zákazníka.

... CENA ZA UBYTOVANIE ...

CENA SA ODVÍJA OD DĹŽKY POBYTU A POČTU OSOB A TO OD 10 EURO NA OSOBU A NOC.

PRI DLHODOM PRENÁJME, ALEBO PRENÁJME CELÉHO OBJEKTU SA NA CENE VIEME VŽDY DOHODNÚŤ.

... KONTAKT ...

Tel.: +421 905 363 817

E-mail: elizabeth.az79@gmail.com

Adresa: Alžbeta Žemlová, Osloboditeľov 810, 920 03 Hlohovec 3

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a preto poskytovanie kvalitného, cenovo dostupného ubytovania a služieb s tým spojených je našou prioritou.

Tešíme sa na Váš pobyt u nás.

Ste srdečne vítaní.

... FOTOGALÉRIA ...

Dvojlôžková izba

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria

Štvorlôžková izba č. 1

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria

Štvorlôžková izba č. 2

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria

Kuchyňa a chodba

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria

Kúpelňa

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria

Altánok

Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria Fotogaléria


Taxislužby / Preprava osôb

RED TAXI Hlohovec

Telefón: 0949 81 81 87 | 0940 933 934

Nákladná TAXI Hlohovec

Telefón: 0910 45 54 45

HARLEY TAXI Hlohovec

Telefón: 0910 96 69 96 | 0944 820 802

Antigénové testy

Remppol Hlohovec

Charita

Reklama

Domény a hosting

webhouse